Nawigacja
Aktualności
Sebastian Starzyński

Futurysta. Jest jednym z prekursorów popularyzacji gamifikacji, Big Data, Ekonomii współpracy a obecnie przybliża tematykę Sztucznej inteligencji i Internetu rzeczy.

Na studiach założył firmę badawczą ABR SESTA, która specjalizuje się w badaniach środowiska zakupowego oraz zachowań zakupowych.

Od ponad 20 lat zajmuje się badaniem środowiska zakupowego, a także zachowań zakupowych konsumentów, analizą rozwoju nowych technologii, a także e-commerce. Prowadzi kilka spółek e-biznesowych, w tym firmę TakeTask – pierwsza polska platformą croudsourcingową oraz system do zarządzania zadaniami w firmach o rozproszonej sile roboczej oraz PromoPlan - platformę do zarządzania promocjami i dokumentacji promocji.

Jako współzałożyciel i członek zarządu Fundacji Edukacja Przyszłości angażuje się w zmianę systemu edukacji w Polsce m.in. poprzez współtworzenie polskiej wersji językowej Khan Academy. W przeszłości wprowadził na polski rynek sieć restauracji SUBWAY oraz tworzył nowy koncept kawiarni mobilnych Coffee-Day.

Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na Wydziale Marketingu i Zarządzania.

www.abrsesta.com

Tomasz Dzideczek

Starszy Inżynier Wsparcia Sprzedaży w Zebra Technologies

Tomasz jest odpowiedzialny za techniczne wsparcie sprzedaży dla działu sprzedaży, kanału partnerskiego oraz klientów końcowych w Polsce oraz krajach Bałtyckich. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie rozwiązań do automatycznej identyfikacji m.in dla handlu detalicznego oraz produkcji i magazynowania (komputery mobilne, tablety, skanery kodów kreskowych oraz drukowanie i technologia RFID). Tomasz często udziela wypowiedzi dla mediów oraz bierze udział w imprezach branżowych, podczas których dzieli się ze słuchaczami swoją wiedzą dotyczącą najnowszych trendów oraz technologii.
Jest absolwentem wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Opolskiej, studiów MBA organizowanych przez Uniwersytet w Dublinie i Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej na wydziale Zarządzania. Wcześniej pracował w firmach Motorola Solutions, Symbol Technologies, IBM, Avaya.

www.zebra.com

Jakub Kownacki

Jakub Kownacki jest zaangażowany w ISS RFID od początku działalności firmy, czyli od 2015 roku. Od 2018 roku pełni funkcję dyrektora technicznego. Odpowiada za rozwój produktów i usług, wprowadzanie innowacji do działalności firmy oraz nadzór techniczny nad prowadzonymi wdrożeniami. Aktywnie uczestniczy w rozwoju rozwiązań opartych na technologiach radiowych na rodzimym rynku, m.in. współpracując z Politechniką Gdańską. Wraz z zespołem tej uczelni prowadzonym przez dra Łukasza Kulasa i dra Krzysztofa Nykę z Katedry Inżynierii Mikrofalowej i Antenowej Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki opracował plombę RFID TE (Tamper Evidence), innowację na skalę światową, której prototyp został zaprezentowany na targach RFID Journal Live w Phoenix w USA w 2017 roku. Na bieżąco śledzi światowe nowości RFID uczestnicząc w międzynarodowych wydarzeniach branżowych, m.in. RFID Journal, RFID Tomorrow czy IEEE RFID. Równocześnie w firmie Silny & Salamon jest odpowiedzialny za prace badawczo-rozwojowe oraz wprowadzanie nowych produktów do oferty. Wiedzę teoretyczną posiadł podczas studiów na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

www.issrfid.com

Artur Stachowski

Menedżer, lider, mentor z 20-letnim doświadczeniem.
Ekspert w zakresie zarządzania, marketingu i sprzedaży.
Obecnie na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju Biznesu w Orange Polska.
Odpowiada za współpracę i realizację projektów ICT i współpracę z największymi Klientami branży Retail i E-Commerce w Polsce.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich, w tym w Zarządach i Radach Nadzorczych.

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) i Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

www.orange.pl

dr Marek Borowiński

Shop Doctor - dr Marek Borowiński znany jako lekarz sklepów. Prowadzi swój autorski program telewizyjny „Sklepowe Rewolucje”, w którym pomaga sklepom i ich właścicielom ratować ich biznes. Specjalista od psychologii koloru i komunikacji marketingowej. Konsultant, doradca i szkoleniowiec wielu firm. Jest autorem licznych publikacji z tej dziedziny. Szczególnym uznaniem cieszą się audyty sklepów, które przeprowadza poprawiając ich funkcjonowanie, sprzedaż i komunikację marketingową. Dr Marek Borowiński rozumie i zna specyfikę punktu sprzedaży, parząc na niego oczami klientów. Jest sędzią międzynarodowym w konkursach na najlepsze sklepy w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, czyli uświadamia właścicielom jak mózg klienta patrzy i odbiera ich sklep, firmę czy też produkt. Z olbrzymią pasją bada wszelkie zagadnienia związane z psychologią koloru i jego oddziaływaniem na konsumentów różnych w miejscach sprzedaży. Swoją wiedzą dzieli się podczas wielu kongresów marketingowych i sprzedażowych.  Dr Marek Borowiński jest gościem i komentatorem wielu programów telewizyjnych i radiowych. Pojawia się m.in. w: TVN24, DZIEŃ DOBRY TVN, POLSAT BIZNES NEWS, PYTANIU NA ŚNIADANIE TVP 2, RADIOWEJ TRÓJCE i wielu innych.

www.shopdoctor.pl

Ewa Gawroniak-Olejniczak

mgr architekt wnętrz, właścicielka EGO-STUDIO Shop design
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia nowych konceptów marek i rewitalizacji istniejących konceptów.
Jej pracownia zajmuje się adaptacjami i opieką projektową nad kilkunastoma sieciami retail. Realizuje projekty wnętrz dla CH i obiektów użyteczności publicznej. Na potrzeby swoich projektów tworzy autorskie projekty mebli, prowadzi nadzory autorskie a także pełni rolę project managera.
Na stałe współpracuje z agencjami budującymi strategię marek i agencjami kreatywnymi.
www.ego-studio.pl

Grzegorz Furtak

Założyciel pricingLAB. Ekspert w dziedzinie pricingu, staretegii monetyzacji oraz strategii sprzedażowych. Praktyk biznesu z 25-letnim doświadczeniem. Przez 15 lat pełnił funkcje Executive: Prezesa Zarządu, Dyrektora Zarządzającego, Dyrektora Sprzedaży w międzynarodowych organizacjach. Prelegent na licznych konferencjach i warsztatach poświęconych zagadnieniom pricingu i sprzedaży.

www.pricinglab.pl